Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З 1 січня у Чернігові зростуть тарифи на постачання води та її відведення

З 1 січня у Чернігові зростуть тарифи на постачання води та її відведення

НКРЕКП збільшила тарифи на водопостачання та водовідведення для КП «Чернігівводоканал» – нові ставки діятимуть з 1 січня 2022 року.

Про зміст постанови від 22 грудня можна дізнатися з офіційного сайту підприємства.

Тепер за централізоване водопостачання чернігівцям доведеться сплачувати 12,97 грн за 1 куб. м, на водовідведення – 12,79 грн за 1 куб. м. З ПДВ суми у платіжках зростуть відповідно до 15,56 грн та 15,34 грн. До цього тарифи становили 14,016 грн і 14,076 грн.

28 грудня на розширеній нараді у міській раді директор КП Сергій Малявко здивував уточненням. Мовляв, нові тарифи не передбачають стрибка цін на електроенергію та витрат на оплату праці. За словами керівника, у НКРЕКП не врахували підвищення зарплат на 22 мільйони з ЄСВ. За це, начебто, інспекція з праці може накласти на «Чернігівводоканал» штраф у майже 7 мільйонів.

Сергій Малявко вкотре підтвердив готовність подати до суду до уряду та НКРЕКП за доведення підприємства до банкрутства та бездіяльність. Станом на 1 грудня, згідно його даних, борг за кредитами становить 48 мільйонів. Держава не компенсувала 45 мільйонів різниці в тарифах.

«В той же час населення має заборгованість має 47 мільйонів. Разом сума зобов’язань держави, населення і підприємств складає 101 мільйон гривень», – зауважив Сергій Малявко.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь