Україна і світ

З 1 червня в Україні набудуть чинності сезонні обмеження руху вантажного транспорту

При температурі вище +28 градусів буде заборонено рух великовагового транспорту

Джерело: 112.ua

З 1 червня в Україні набудуть чинності сезонні обмеження руху вантажного транспорту

З 1 червня в Україні вводяться сезонні обмеження на рух вантажного транспорту. Про це повідомляє прес-служба “Укравтодору” у Facebook.

“Державне агентство автомобільних доріг України повідомляє про те, що з 1 червня 2019 року в денну пору доби при температурі повітря вище +28 градусів, застосовується обмеження та заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн (крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій)”, – вказується в повідомленні.

На дорогах встановлені відповідні дорожні значи та інформаційні щити.

Для тимчасової стоянки транспортних засобів виділено 900 майданчиків, які обладнані в смугах відводу доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Раніше у Центральній геофізичній обсерваторії ім. Бориса Срезневського повідомили, що у Києві почалося метеорологічне літо.

Джерело: www.112.ua