Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З 1 червня в Чернігові почнуть перевірку будинкових тепломереж

З 1 червня в Чернігові почнуть перевірку будинкових тепломереж

З першого червня у Чернігові розпочинається перевірка готовності системи централізованого теплопостачання до наступного опалювального сезону. Необхідність такої перевірки пов’язана з пошуком поривів, яких може виявитися багато після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у період облоги Чернігова. Щоби це не стало на заваді, коли треба буде вмикати опалення з настанням холодів, виявляти і ліквідовувати всі такі пориви потрібно завчасно.

Обсяг мереж, які треба перевірити на герметичність і полагодити, дуже великий. Тому ця робота, за оцінками спеціалістів, не на день чи тиждень, а на місяці. Отже, її почнуть якомога раніше. Для кожного району і будинку тепловими та житловими організаціями будуть розроблені графіки перевірки, згідно з якими в будинкові мережі будуть подавати теплоносій з відповідним тиском. Ці графіки будуть вивішені на дверях під’їздів. Мешканцям у цей час потрібно буде уважно слідкувати за тим, чи не з’явилися будь-які ознаки витоків води з тепломереж у їхніх чи сусідніх квартирах. У таких випадках треба буде одразу ж повідомляти про це в ЖЕК, колл-центр або теплову організацію – щоб вони вимикали і починали ремонтувати теплову систему. Бажано буде залишатися вдома або на зв’язку, щоб оперативно дати доступ до своїх квартир аварійним службам у разі пориву труб.

Чернігівцям, які виїхали з міста, потрібно передати ключі сусідам або іншим довіреним особам, які зможуть у разі витоку води пустити аварійні бригади до помешкань. Якщо такого доступу не буде, двері будуть відкриватися спільно з поліцією.

На жаль, у Чернігові наступної зими окремі зруйновані під’їзди та будинки через технічну неможливість подачі теплоносія все-таки залишаться без опалення. Їх обстеження житловими, теплопостачальними, водопостачальними організаціями та іншими відповідними службами для надання висновку про придатність або непридатність для проживання – окреме питання, яке буде опрацьовуватися з обласною адміністрацією. Орієнтовно, перелік непридатних для проживання будинків має бути готовий на початку червня.

У решті будинків міста для підготовки їх тепломереж до настання холодів зроблять усе можливе.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

11.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин