Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Юрій Коптєв: Бюджет Прилук треба приймати

Юрій Коптєв: Бюджет Прилук треба приймати

Депутатам міської ради від опозиції варто повернутися до сесійної зали і ухвалити бюджет Прилук.

Із таким закликом до народних обранців звернувся почесний громадянин міста над Удаєм, благодійник та меценат Юрій Коптєв.

 

Він висловив подив з того, що понад 3 місяці через політичні чвари затягується затвердження міського бюджету.

«Як школам, садкам жити без фінансування відповідних програм? Як медицині бути? У бюджеті гроші є, але узяти їх не можна. Відкиньте усі свої, нікому не потрібні, амбіції. Бюджет треба прийняти! Я звертаюся до Рожка Артема, Ткаченка Сергія, Прозура Олександра, Назима Володимира. Бюджет – це головне, а потім амбіції, посади, суди», – наполягає Коптєв.

Нагадаємо, Юрій Вікторович народився 1958 року у Прилуках, здобував тут середню освіту. У 1990-ті роки заснував будівельний бізнес. З 2007 року став активно допомагати Прилукам та району. Його коштом реконструйовано 3 площі міста, краєзнавчий музей, споруджено пам’ятник молодому Шевченко-художнику, святителю Іоасафу Білгородському, чудотворцю Прилуцькому, видано енциклопедичний довідник «Прилуки» тощо.

2007 року Коптєв став почесним громадянином Прилук, а 2011-го – одним з переможців обласного конкурсу «Благодійник року». На честь нього перейменували вулицю міста.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.04.2021