Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ЮНІСЕФ доставив в Україну майже 3 млн доз вакцини Moderna у рамках COVAX

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) 7 листопада доставив в Україну 2 930 300 доз мРНК вакцини від Cоvid-19 виробництва компанії Moderna. Наша країна отримує вакцини у рамках ініціативи COVAX безкоштовно.

Загалом у рамках цієї програми ЮНІСЕФ вже доставив 7 415 810 доз вакцин різних виробників – Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Sinovac.

Поставки від імені ініціативи продовжаться, щоб захистити від коронавірусу якомога більше людей в Україні.

– Наразі 11 млн українців отримали принаймні одну дозу вакцини від Cоvid-19. Сьогодні вакцинація – це передусім відповідальність кожного перед собою та навколишніми. Держава зробила все для того, щоб українці мали можливість вакцинуватися та навіть обирати вакцини. Moderna – це четверта вакцина, яка доступна в Україні для щеплення від коронавірусу. Дякую міжнародним партнерам за системну підтримку та спільне прагнення перемогти пандемію, – сказав глава МОЗ Віктор Ляшко.

Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін закливав усіх українців вакцинуватися, бо це єдиний спосіб захистити своє життя від Cоvid-19.

– Завдяки зусиллям донорів і партнерів у рамках COVAX вакцини від коронавірусу зараз доступні усім бажаючим. Ми сподіваємось, що усі вчителі отримають щеплення якомога швидше, зокрема вакцинами із цієї партії, щоб школи були відкритими і діти повернулись у класи. Неможливо спокійно дивитися на те, як задихаються в переповнених лікарнях люди. Натомість вакциновані вп’ятеро рідше заражаються та мають більш ніж у 10 разів нижчий ризик госпіталізації. Згідно з найновішим опитуванням, проведеним ЮНІСЕФ, 42% українців, які ще не вакцинувались, готові щепитись – це обнадійливо, – наголосив Шахін.

Голова Бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт вітає доставку вакцини Moderna через ініціативу COVAX.

– Завдяки зусиллям кожного, зараз в Україні є достатньо вакцин, які дозволяють вакцинувати 100 тис. людей щодня. Ми закликаємо українців скористатися можливістю зробити щеплення та показати згуртованість у боротьбі з пандемією, – сказав Хабіхт.

Зберігання й логістику мРНК-вакцин, отриманих від COVAX, із дотриманням відповідного холодового ланцюга в Україні забезпечує Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-07 11:04:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин