Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

Юні таланти Ніжинської СЮТ стали призерами Всеукраїнської виставки


Ніжинська СЮТ пишається своїми талановитими вихованцями! Призерами Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” стали троє вихованців СЮТ: Пєхова Крістіна, Піщанська Софія та Старостенко Анастасія.

Діти отримали нагороди від Українського державного центру позашкільної освіти.


Цьогоріч виставка-конкурс проходила у форматі онлайн. Більше 2 тисяч вихованців та учнів закладів позашкільної, загальної середньої та професійної освіти від 6 до 18 років долучилися до участі у заході.

Було зареєстровано 2090 робіт з усіх областей України, а саме були представлені експонати з таких видів мистецтва: художнє різьблення по дереву; гончарство та художня кераміка; художнє плетіння, ткацтво; в’язання спицями, гачком; витинання; художня вишивка; народна лялька; м’яка іграшка; писанкарство; вироби з тіста; вироби зі шкіри; декоративний розпис; бісероплетіння; паперова пластика; вироби з соломки; ізонитка; вироби з природних матеріалів; графіка; живопис; батик.

Юні таланти презентували фотоматеріали своїх робіт в електронному вигляді. Учасники виставки-конкурсу продемонстрували творчу фантазію, високий рівень поданих на конкурс робіт, неповторність та оригінальність задуму в їх виготовленні, пише udcpo.com.ua.

Щиро вітаємо дівчаток та бажаємо нових звершень!

mynizhyn.com


Ніжинська СЮТ, Всеукраїнської виставка, призери

Ніжинська СЮТ, Всеукраїнської виставка, призери

Ніжинська СЮТ, Всеукраїнської виставка, призери

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2020-08-20 15:13:02