Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Юні чернігівці здобули медалі на всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування

Вихованці КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» зі спортивного орієнтування взяли участь у Чемпіонаті України на спринтерських дистанціях у м. Вінниця 15-20 вересня.

Вихованці центру показали гарні результати. Так, Криволап Кароліна стала чемпіонкою другого дня змагань, а в перший і третій була другою у групі ж-18. Вдало виступили і принесли чимало залікових балів до командних змагань Тимошенко Юліанна, Папко Ірина, Рибка Анастасія та інші.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv