Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Юля буде жити: небайдужі чернігівці допомогли зібрати кошти на дороговартісну операцію

Юля буде жити: небайдужі чернігівці допомогли зібрати кошти на дороговартісну операцію

Більшу частину свого життя 14-річна чернігівка Юля Скорик бореться з тяжкою генетичною хворобою – прогресуючий сімейний внутрішньо-печінковий холестаз, синдром Клейтон-Юберга.

У січні цього року лікарі діагностували, що дитині необхідна трансплантація печінки. Родина Скориків вже втратила старшого сина і благає врятувати донечку. Дівчинку погодилась прийняти клініка в Бельгії, але коштів на операцію, а це 150 тисяч євро, у родини не було.

Весь цей час батьки дівчинки звертались до благодійних та громадських організацій з проханням про допомогу. Не залишились осторонь й мешканці міста, які зі свого боку почали організовувати благодійні заходи. До них приєдналися відомі у Чернігові різні майстри, тренери, співаки, артисти, спортсмени тощо.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ ВЧЕТВЕРТЕ ПРОЙДЕ ФЕСТИВАЛЬ «ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО»

Підтримати родину вирішила Анастасія Кравець – ліцензійний Zumba інструктор, яка цієї неділі, 30 серпня, влаштувала майстер-клас із Zumba-фітнесу.

«Юля Скорик це моя сусідка по дому. Я не була знайома з першою дитиною, але ситуацію батьків знаю. Дівчинка завжди грала в нашому дворі і мій син також з нею грався. Тож коли ми дізналися що необхідна операція, вирішили допомогти. Я проводжу фітнес тренування тому організувала благодійний майстер-клас з Zumba», – розповіла Анастасія Кравець.

Багато небайдужих чернігівців відгукнулись на заклик про допомогу маленькій дівчинці, до акції долучилася і громадська організація «Жінки Батьківщини». Ольга Заїка вже давно займається Zumba Fitness тож залюбки підтримала ідею свого тренера та запросила своїх колежанок.

«Коли я дізналася про акцію я звернулася до своїх колежанок, до дівчаток з «Жінок Батьківщини» і також запросила їх. Тут така серйозна справа, треба відкрити свої серця на зустріч життю. Я не байдужа до цього і всіх закликаю, долучитися посильно – фінансово, а також потанцювати», – розповіла Ольга Заїка директор ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2», учасниця ГО «Жінки Батьківщини».

Поки одні учасниці танцювали, інші залучали мешканців міста.

«Ми долучились до акції власним коштом, а також роздавали листівки та збирали кошти на операцію Юлії Скорик. Вона вкрай потрібна дівчинці, а часу залишилося дуже мало. Тому ми зверталися до небайдужих людей аби зібрати кошти та долучитися до допомоги», – розповіла Валентина Дзюба – в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, учасниця ГО «Жінки Батьківщини».

Галина Синявська сама є медиком, тому як ніхто знає наскільки важлива допомога кожного в такій ситуації.

«Я також долучилася спільно зі своєю сім’єю до цієї акції. Наша маленька допомога кожного мешканця Чернігова врятує ще одне маленьке життя. Запрошую всіх небайдужих перераховувати гроші, долучатися до даної акції тому що допомога наша допомогаж є вкрай важливою», – наголосила Галина Синявська заступник медичного директора по роботі з відокремленими підрозділами КНП «Чернігівська обласна лікарня», учасниця ГО «Жінки Батьківщини».

Вчора, 1 вересня, стало відомо, що необхідна сума зібрана та збір коштів закритий. Тож, Юля буде жити!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.09.2020