Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Юлія Зорій зізналася, чи попереджав її чоловік Олексій Резніков, що буде війна

Телеведуча ICTV2 Юлія Зорій розповіла про подружнє життя з ексміністром оборони України Олексієм Резніковим. Зокрема, вона зізналася, чи попереджав її чоловік про початок повномасштабного вторгнення.

Юлія Зорій зізналася, чи знала, що почнеться війна

Юлія згадала, як розвивалися події в їхній родині на початку війни. Каже, тоді багато знайомих у неї запитували – чи нападе Росія на Україну, сподіваючись, що вона, як дружина міністра оборони (Олексій Резніков був міністром оборони з листопада 2021 по вересень 2023 року), знає відповідь. Про це Зорій розповіла в шоу єПитання.

Фото: Новий канал

– Я тоді всім говорила: – Якщо вам страшно, є погані передчуття, то краще виїжджайте на якусь безпечнішу територію. Бо не знала, буде війна чи ні. І Олексій так само не вірив у те, що розпочнеться повномасштабне вторгнення, – поділилася Зорій.

Додає, сама вона поїхала з Києва на третій чи четвертий день. Тоді від багатьох чула звинувачення у свій бік, що не попередила про війну.

Зараз дивляться

– Юля не знала про це. А от друзі нічого не питали ні напередодні вторгнення, ні потім, бо знали, що якщо є щось “таємне”, то воно таємним і залишиться. І ні я, ні вони такої інформації не отримають. Олексій – високопрофесійна людина, він розповідав те, що можна було знати, і тримав у таємниці те, що мало там бути. Тому що це не про “хочу, не хочу розповідати”, це про безпеку всієї країни, – наголосила Зорій.

До слова, Юлія працює не лише телеведучою, а і психологом. Вона має по 4-5 консультацій на день. Каже, допомагаючи іншим, допомагає і собі. Також вона працює зі своїм психологом, щоб тримати власну ментальну рівновагу, відстежувати можливе професійне вигорання.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 13:45:44