Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Юлія Юріна розповіла про складні стосунки з батьками, які живуть в Росії

Співачка та ексучасниця гурту Yuko Юлія Юріна розповіла про складні стосунки з батьками, які проживають в Росії.

Юлія Юріна розплакалася через батьків у РФ

Співачка зізналась, що розрив з рідними дається їй непросто. Востаннє Юлія бачилася з батьками у 2019 році.

– Іноді бувають дні, коли я вирішую зателефонувати батькам і просто запитати, як вони, бо я їх з 2019 року не бачила. Вони старіють, я дуже часто замислююся, що робити, якщо вони помруть, адже я не зможу до них поїхати. І я їм дзвоню. Коли я їм дзвоню, ми просто говоримо на підвищених тонах, сваримося, – сказала Юріна крізь сльози.

Зараз дивляться

Чому бaтьки Юлії вірять пропаганді РФ, а не їй

Юлія активно допомагає ЗСУ, їздить з гуманітарними місіями деокупованими селами та розповідає батькам про звірства російських окупантів в Україні.

Попри те, що співачка надсилає рідним фото розбомблених церков, де ховалися загарбники, розповідає історії загиблих людей і тварин, вони не вірять її словам.

– Все, що я їм розповідаю і показую, нівелюється тим, що пропонує їм російська пропаганда. Вони не вірять усьому, що я говорю. Це дуже складно. У мене немає відчуття, що вони люблять мене як дочку. Є відчуття, що вони просто намагаються висловити своє невдоволення життям через мене. Ніби я винна в цій війні. І всі мої докази, все, що я роблю, для них неправильно, – поділилась артистка.

Остання розмова Юлії з батьками закінчився величезним скандалом через те, що на своєму концерті вона сказала, що “Росія йде на**й”.

Артистка додала, що не зможе поїхати до Росії, якщо з батьками щось трапиться, оскільки їй загрожує ув’язнення.

– Я не можу туди приїхати, мене посадять років на 20, а то й більше. Вся моя діяльність, навіть це інтерв’ю, я вже наговорила не кілька статей, якщо туди приїду, – сказала Юріна.

Зазначимо, що Юлія Юріна є уродженкою Росії, вона переїхала до України у віці 18 років. Зараз вона намагається домогтися зміни громадянства та отримати український паспорт.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-04 13:15:21