Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Юлія Тимошенко розповіла, що у неї минув «кризовий стан» COVID-19

Юлія Тимошенко розповіла, що у неї минув «кризовий стан» COVID-19

Лідер партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, яка заразилася коронавірусом і перебувала у тяжкому стані, вперше прокоментувала своє самопочуття.

«Сьогодні, нарешті, кризовий стан вдалося пережити, і хоч до одужання ще далеко, тепер вже є можливість крок за кроком повертатися до нормального життя», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Тимошенко також подякувала усім, хто її лікував, молився за її здоров‘я і в перші хвилини біди кинувся на допомогу, передаючи ліки, поради з лікування, рятівні пропозиції.

«Іноді я думаю, що я багато чого в житті програла… Але зараз я зрозуміла, що це не так. Не так, тому що у мене є найцінніше, що може бути у щасливої людини – це ви, мої рідні, мої друзі, мої однодумці і мої опоненти, люди, які близькі мені по духу, з якими я знайома все життя, або з якими я не знайома зовсім, люди, які по-справжньому небайдужі мені і яким по-справжньому небайдужа моя доля. Заради цього відчуття єдності з вами варто було жити і боротися, бо ми своєю любов’ю робимо світ кращим», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, 23 серпня стало відомо, що Юлія Тимошенко захворіла на коронавірус. Її стан оцінювався як важкий, температура сягала 39 градусів.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.09.2020