Місто і регіон

Юлія Тимошенко прочитала лекцію ніжинським студентам – ПравдаТУТ Ніжин

Народний депутат Верховної Ради України Юлія Тимошенко провела лекцію для ніжинських студентів.  Лекція проходила в НДУ імені М. Гоголя.

Очільниця ВО “Батьківщина” завітала до Гоголівського вишу з публічною лекцією “Соціально-економічний розвиток України та перспективи для молоді”.

Юлія Тимошенко наголосила на важливості молодіжного потенціалу, який потрібно використовувати “тут” і “зараз”. Вона сказала, що сила молоді в інтелекті та застосуванні його в життя. Як приклад навела досягнення українців, якими пишається весь світ. Зокрема, найпопулярніший месенджер WhatsApp, який розробив український емігрант Ян Кум  та продав американській компанії Facebook за шалені гроші.

Тимошенко зробила аналіз стану молодіжної політики в Україні. Молодь щиро бажає жити та працювати на благо рідної країни, однак наразі ситуація змушує її шукати кращої долі за кордоном – говорили на зустрічі студенти й депутат ВРУ. Більшість молодих людей, які здобувають освіту в Гоголівському виші, висловили бажання залишитися вдома й не виїздити за кордон, шукаючи кращої долі на рідній землі.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Зустріч не була агітаційною. Вона проходила невимушено, щиро й емоційно.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua

Close