Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Юлія Тимошенко на Чернігівщині закликала створити уряд національного порятунку ВІДЕО

Юлія Тимошенко на Чернігівщині закликала створити уряд національного порятунку ВІДЕО

Лідерка Батьківщини Юлія Тимошенко провела насичений день у Чернігові та області. З місцевою командою та зі своїм заступником нардепом з Чернігівщини Валерієм Дубілем зустрілася з медикам, аграріями та селянами.

Зокрема, під час візиту лідерка «Батьківщини» мала серйозну розмову з фермерами на тему ринку землі. Відвідала господарство відомого картопляра Миколи Пономаренка. Він та багато фермерів, шоковані бажанням діючої влади розпродати українську землю іноземцям.

Аграрій вбачає у цьому загрозу національній та продовольчій безпеці держави, адже дрібні та середні фермери не мають таких ресурсів, як транснаціональні корпорації чи олігархи.

«Може фермер конкурувати з іноземними банками ? Ні. Дякую, вам, що ви боретеся за це, щоб не сталося це. Може господь убереже цю землю. Якщо залишиться 400 га – я виживу, але не буде розвитку, село загубиться», – зазначає засновник СТОВ «Десна» Микола Пономаренко.

Юлія Тимошенко каже, що захищала інтереси українських селян і робитиме це надалі усіма можливими способами, аби завадити владі розпродати головне багатство країни – землю.

Вона також відвідала Іванівську та Киїнську громади, де теж спільно з Валерієм Дубілем передала медичне обладнання. Села на Чернігівщині нині переживають чи не найважчі часи і не тільки через COVID-19. Селяни у спілкуванні з лідеркою «Батьківщини» бідкалися на мізерні пенсії та високі тарифи на газ, які забирають у людей останні копійки. Юлія Тимошенко впевнена, що проблему з тарифами вирішити можна швидко і не складно.

«Якщо президент хоче покінчити з цією історією – це 1-2 тижні. Всі знають скільки коштує український газ, що його достатньо. Ну, дайте 30% прибутку і це буде коштувати 3 гривні і це вже інша історія», – наголосила лідерка ВО «Батьківщина».

Молоді сімейні лікарі на селі скаржаться на складні умови роботи: велику кількість хворих, брак кадрів, значні відстані між селами, недостатнє фінансування і цей перелік можна ще продовжувати.

Для лікування та порятунку життів пацієнтів Чернігівщини Юлія Тимошенко разом з нардепом Валерієм Дубілем в рамках програми «Здоров’я нації» передала обласній лікарні вкрай необхідне обладнання – оксигенатори та пульсоксиметри.

На думку Юлії Тимошенко проблему медицини має вирішити запровадження страхової медицина, саме це і пропонує її політична сила. Почувши думки людей і побачивши реальну картину, Юлія Тимошенко каже, що зробила важливий висновок – владці ведуть країну не в тому напрямку. На думку лідерки «Батьківщини» негайно потрібно створювати уряд національного порятунку і виправляти помилки, які наробила нинішня влада. Поки ще не пізно.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.03.2021