Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Євросоюз затвердив санкції проти Росії за визнання “Л/ДНР”

Європейський союз затвердив пакет санкцій проти Російської Федерації за визнання Л/ДНР.

Згідно із заявою, опублікованою на офіційному сайті, під санкції попадає 351 депутат Держдуми РФ – ті, хто проголосував за визнання “Л/ДНР” нібито незалежними державами.

Також під обмеження потрапляють 27 людей та організацій, які відіграли роль у підриві територіальної цілісності України. Це – високопоставлені військові, політики, банки, люди, відповідальні за дезінформацію проти України, а також бізнесмени, які проживають у Росії та на тимчасово окупованих територіях Донбасу або отримують вигоду з ОРДЛО.

Санкції включають заморозку активів і заборону на в’їзд до ЄС.

Крім того, Євросоюз запроваджує заборону на імпорт та на експорт певних товарів і технологій у “Л/ДНР”. Також обмежуються інвестиції та організація туризму.

В рамках запровадження фінансових обмежень ЄС запровадив галузеву заборону на фінансування Російської Федерації, її уряду та Центрального банку.

– Обмежуючи доступ російської держави та уряду до ринків капіталу та фінансових послуг ЄС, ми прагнемо обмежити фінансування ескалаційної та агресивної політики, – сказано у заяві.

Члени Євросоюзу закликали Росію скасувати визнання непідконтрольних уряду України районів Донецької та Луганської областей, виконати свої зобов’язання, дотримуватися міжнародного права та повернутися до обговорень у рамках нормандського формату та Тристоронньої контактної групи. 

– ЄС готовий швидко прийняти ширші політичні та економічні санкції у разі потреби та підтверджує свою непохитну підтримку та відданість незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, – сказано у заяві.

Уточнюється, що відповідні правові акти, включаючи імена зацікавлених осіб, незабаром будуть опубліковані в Офіційному журналі.

Глава Європейської ради Шарль Мішель, коментуючи це рішення у себе в соцмережах, зазначив, що Європа єдина у своїй відповіді на незаконні дії та загрози Росії Україні та її народу.

– Ми вітаємо швидке ухвалення Радою пакету санкцій. Ми виступаємо за міжнародний порядок, що ґрунтується на правилах, – заявив він.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-02-23 19:57:47

Магазин Автозапчастин м.Ніжин