Україна і світ

Європейська федерація журналістів закликає Зеленського, Кабмін і Раду забезпечити свободу слова в Україні

Співтовариство європейських журналістів закликає політичних лідерів України підписати Декларацію на захист свободи слова

Джерело: 112.ua

Європейська федерація журналістів закликає Зеленського, Кабмін і Раду забезпечити свободу слова в Україні

Європейська федерація журналістів закликає українську владу підтримувати і гарантувати свободу слова та права журналістів у країні. Таку заяву в кулуарах 30-го Конгресу Міжнародної федерації журналістів в Тунісі зробив генеральний секретар ЄФЖ Рікардо Гутієрес, повідомляє прес-служба Національного союзу журналістів України.

“Не може бути справжньої демократії без свободи слова. Ми, в Європейській федерації журналістів, покладаємо великі надії, що новий президент України і обраний у майбутньому парламент і новий Кабінет міністрів стануть послідовно відстоювати свободу слова і права журналістів, за які виступає НСЖУ. Ми підтримуємо таку ініціативу Національної спілки вашої країни”, – констатував Гутієрес.

Новини за темою: Не давайте спуску нікому: Зеленський привітав журналістів із професійним святом

Також співтовариство європейських журналістів закликає політичних лідерів України підписати Декларацію на захист свободи слова.

Новини за темою: У Волинській області напали на журналістів

Разом з тим, голова НСЖУ Сергій Томіленко неодноразово підкреслював, що більшість кандидатів у президенти, в тому числі і Володимир Зеленський підтримали перед нещодавніми виборами Декларацію на захист свободи слова, ініційовану головною журналістською організацією України. 

“Тепер розраховуємо на підтримку учасників парламентських виборів, але головне – вимагаємо дієвого захисту новою владою українських журналістів і медіа”, – зазначив Томіленко.

Нагадаємо, раніше у Чернігівській області на передвиборної акції побили журналістів.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua