Україна і світ

Європарламент на наступному тижні проведе голосування за резолюцію щодо українських політв’язнів в РФ, – посол

Дебати і голосування пройде 18 липня

Джерело: 112.ua

Європейський парламент на наступному тижні проведе дебати і голосування за резолюцію щодо українських політичних в’язнів в Російській Федерації. Про це повідомляє посол України в ЄС Микола Точицький на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомляється, дебати і голосування пройде 18 липня. 

“На наступному тижні, в четвер (18 липня), в Страсбурзі Європейський Парламент проведе дебати і буде голосувати за резолюцію щодо українських політичних в’язнів Кремля”, – написав Точицький. 

Посол зазначив, що протягом останніх років Європарламент завжди послідовно підтримував і був справжнім другом України і українська сторона вже співпрацює з новим ЄП для розширення та посилення підтримки.

“Новообраний Європарламент тільки почав свою роботу, а звільнення незаконно затриманих громадян України з російського полону вже один з головних пріоритетів на порядку денному”, – написав Точицький. 

Також він звернувся до членів Європарламенту підтримати єдність на захист прав людини. 

“Звертаюся із закликом до членів Європейського Парламенту продемонструвати єдність на захист прав людини і підтримати Резолюцію наступного тижня заради звільнення Олега (Сенцова) і всіх інших українських політичних в’язнів Кремля, які виступають на захист свободи, прав людини та європейських цінностей”, – заявив дипломат. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close