Україна і світ

Євродепутат Хілл: Зеленський повинен зрозуміти, що використовувати Медведчука в переговорах між Україною і РФ – це розумно

Євродепутат Хілл: Зеленський повинен зрозуміти, що використовувати Медведчука в переговорах між Україною і РФ – це розумно

Президент України Володимир Зеленський повинен зрозуміти, що використовувати голови політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктора Медведчукаа в переговорах між Києвом і Москвою – це розумно. Про це заявив євродепутат Найтан Хілл в ефірі телеканалу “112 україна”.

Джерело: 112.ua

“Я вважаю, це дуже сумно, що пан Медведчук відчув, ніби він більше не має можливості, не має підтримки президента Зеленського в якості посередника між Україною і Росією. Тому що, відверто кажучи, в Європейському Союзі, в Європі, ми очікуємо, що країни будуть працювати у напрямку світу. І ми хочемо діалогу. Ми хочемо, щоб президент Зеленський говорив зі своїми сусідами, а не ігнорував їх і не нехтував можливістю вести діалог і обговорювати проблему Донбасу”, – сказав європарламентарій.

Хілл також вважає, що Зеленський має розправити плечі і зрозуміти, що треба використати допомогу Медведчука в переговорах.

“Тому це досить сумно, але, думаю, що є новий президент, президент Зеленський. Він повинен розправити плечі. І він зрозуміє: використовувати когось, хто має досвід, як пан Медведчук, – розумно. Вважаю, він повинен підійти до нього і відкрити ці канали, щоб ми могли вести діалог. Це те, що сьогодні потрібно. Ми не повинні ігнорувати наших сусідів, ми повинні говорити з ними”, – додав представник Європарламенту.

Раніше Медведчук заявив, що не бачить сенсу представляти інтереси команди президента України Володимира Зеленського на переговорах з Росією. “Я не можу представляти інтереси нової влади в переговорах з Росією з урахуванням позиції пана Зеленського з наступним принциповим для мене питань, які я відстоював і буду відстоювати. А саме: я виступаю за мир на Донбасі, за повернення людей, що живуть на підконтрольних територіях. Я виступаю за повернення Донбасу в Україну, а України на Донбас. Позиція пана Зеленського, яку він сформулював, повністю суперечить моєму мирного плану, що передбачає автономію для цих територій”, – підкреслив Віктор Медведчук.

Нагадаємо також, що Медведчук займається обміном заручниками з 2014 року, за цей час за його участю було звільнено 485 осіб.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua