Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Євробачення 2021: Ізраїль представить Еден Алене з піснею Set Me Free

На Євробачення 2021 Ізраїль представлятиме Еден Алене з піснею Set Me Free. Цього року конкурс відбудеться в Роттердамі, що в Нідерландах.

Євробачення 2021: Ізраїль представить Еден Алене з піснею Set Me Free

Пісня Еден Алене Set Me Free (Звільни мене) розповідає чуттєву історію невизначеності та сумнівів, яка завершується щасливим фіналом.

Відбір представника на Євробачення Ізраїль розпочав ще восени: тоді організаторам довелося обирати з-поміж 200 композицій.

Після розгляду список конкурсантів скоротили до дев’ятьох. 20-річна Еден Алене здобула впевнену перемогу за результатами голосування глядачів та шанувальників.

Євробачення 2021 розпочнеться 12 травня у Роттердамі. Участь у пісенному конкурсі візьме 41 країна. Фінал заплановано на 22 травня.


Найцікавіше про Еден Алене

Біографія Еден Алене вражає: обоє батьків співачки мають ефіопське коріння, а сама співачка вдало поєднує співочу кар’єру і службу в ізраїльській армії.

З раннього Еден Алене професійно займалася балетом, але з часом  почала відвідувати уроки хору. За словами співачки, найбільше її надихає творчість Бейонсе та Кріса Брауна.

Варто зазначити, що наразі найвідомішим виконавцем з ефіопським корінням є The Weeknd (справжнє ім’я – Абель Тесфайє).

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-26 11:01:00