Україна і світ

Євробачення-2019. Онлайн-трансляція другого півфіналу з Тель-Авіва

На сцену сьогодні вийдуть відразу кілька ключових фаворитів конкурсу

Джерело: 112.ua

Євробачення-2019. Онлайн-трансляція другого півфіналу з Тель-Авіва

В ізраїльському Тель-Авіві проходить другий півфінал 64 пісенного конкурсу Євробачення. Глядачі побачать 18 номерів, а на сцену вийдуть практично всі ключові фаворити букмекерів, у тому числі голландець Дункан Лоуренс, який очолює таблицю ставок з величезним відривом.

Конкурсанти від країн виступатимуть у такому порядку: Вірменія, Ірландія, Молдова, Швейцарія, Латвія, Румунія, Данія, Швеція, Австрія, Хорватія, Мальта, Литва, Росія, Албанія, Норвегія, Голландія, Північна Македонія, Азербайджан.

Під час голосування до них приєднаються три країни “Великої п’ятірки” засновників Євробачення – Великобританія, Німеччина та Італія. Учасники від цих країн за правилами конкурсу автоматично потрапляють у фінал.

Вирішальне шоу відбудеться вже цієї суботи, 16 травня. За результатами першого півфіналу до нього пройшли 10 країн – Греція, Білорусь, Сербія, Кіпр, Естонія, Чехія, Австралія, Ісландія, Сан-Марино і Словенія.

Україна цьогоріч участі в “Євробаченні” не бере і, відповідно, не голосує. Спочатку передбачалося, що представляти нашу країну буде переможниця нацвідбору, співачка Maruv, однак їй не вдалося домовитися з мовником про умови контракту про участь і зрештою НОТУ прийняла рішення не відправляти в цьому році учасника на Євробачення взагалі.

Дивіться офіційну онлайн-відеотрансляцію другого півфіналу Євробачення без реклами.

Джерело: www.112.ua