Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Єсипенко Олександр віддав своє життя, захищаючи рідний Ніжин від ворога

Пише мама героя Юлія Єсипенко:

«Сьогодні мав би святкувати свій двадцять шостий день народження мій син Єсипенко Олександр, якому на завжди залишиться двадцять п’ять, бо він віддав своє життя захищаючи рідне місто від ворога. Загинув він в бою під Ніжином 30.03.2022 р.

Санька дуже любив життя, був веселим, завжди приходив людям на допомогу. Він був творчою людиною, грав на гітарі і любив вірші. Був дуже відповідальним, турботливим. За своє таке коротке життя він зробив багато добра людям.

З перших днів війни хотів потрапити до лав ЗСУ, але йому відмовляли з різних причин, він допомагав і готував коктейлі, допомагав волонтерам, бо не міг в такий важкий для батьківщини момент нічого не робити для перемоги над ворогом. Мій син був справжнім чоловіком, надійним другом, гарним офіцером, чудовим сином для нас з татом і найкращим братом. Тим страшним днем на полі бою загинула вся наша родина.

Спи спокійно синочок, а ми завжди будемо тебе пам’ятати. Поки ми дихаємо ти з нами в наших серцях. Ми гордимося таким сином. Ти справжній герой».

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-25 09:56:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин