Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ЄС запустить Covid-сертифікати для вакцинованих і перехворілих

Європейська комісія має намір створити цифровий зелений сертифікат, щоб полегшити безпечне та вільне пересування всередині ЄС під час пандемії коронавірусу.

Заголовок євросоюз

Такий електронний сертифікат буде доказом того, що людина вакцинувалася проти коронавірусу, отримала негативний результат тесту або вилікувалася від Covid-19. Документ буде доступний безкоштовно в цифровому, а також паперовому форматі.

Обидва формати матимуть матричний QR-код, який можна сканувати телефоном, планшетом або іншим цифровим пристроєм. Комісія Євросоюзу створить мережеве програмне забезпечення для гарантії того, що всі сертифікати зможуть перевірити в країнах-членах ЄС.

У сертифікатах буде обмежений набір інформації: ім’я та дата народження людини, дата видачі документа, відповідна інформація про вакцину, тест, одужання від коронавірусу. Ці дані можна буде перевірити лише для підтвердження і перевірки автентичності та дійсності сертифікатів.

Партнерство України та Євросоюзу

Україна і Євросоюз підпишуть договір про спільний повітряний простір на початку літа.

Підписання цього документа спростить роботу авіаперевізників, яким не потрібно буде проходити безліч процедур для отримання дозволів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-17 15:19:34