Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ЄС вимагає від РФ негайно припинити війну та вивести війська з України

Країни-члени Євросоюзу рішуче заявили, що війна, яку Росія розв’язала проти України, порушує міжнародне право і призводить до масових людських жертв серед цивільного населення.

У зв’язку із цим Європейська Рада вимагає від РФ припинити війну.

— Росія обстрілює громадянське населення і завдає ударів по цивільних об’єктах, включаючи лікарні, школи та притулки. Ці військові злочини мають бути негайно припинені. Винних та їхніх спільників буде притягнуто до відповідальності відповідно до міжнародного права, — йдеться у звіті Європейської Ради.

В ЄС наголошують, що облога Маріуполя та інших міст України, а також перешкоджання гуманітарної допомоги з боку російських збройних сил є неприйнятними. Росія має негайно забезпечити коридори для гуманітарних вантажів.

— Європейська Рада закликає Росію терміново гарантувати безпечний вихід цивільним особам, які опинилися в пастці у всіх зонах бойових дій, у пункт призначення на їхній вибір, негайно звільнити всіх заручників, забезпечити безперебійний гуманітарний доступ і створити гуманітарні коридори.

Також від РФ вимагають повністю дотримуватися зобов’язань з міжнародного права та виконати нещодавню ухвалу Міжнародного суду ООН.

Рада Європи вимагає, щоб Росія негайно припинила свою військову агресію на території України, негайно та беззастережно вивела всі сили та військову техніку з усієї території України та повністю поважала територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України у її міжнародно визнаних кордонах.

У ЄС наголосили, що повністю підтримують Україну та її народ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-25 10:55:21

Магазин Автозапчастин м.Ніжин