Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ЄС виділив ще €25,4 млн постраждалим від конфлікту на Донбасі жителям

Європейський союз виділив нову допомогу у розмірі €25,4 млн людям, які постраждали від конфлікту на Донбасі. ЄС підтримує реформи та територіальну цілісність України.

Про це повідомила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен.

– Рада знову поговорити з президентом України Володимиром Зеленським. Я підтвердила незмінну підтримку ЄС реформ і територіальної цілісності України. Ми оголосили про нову допомоги €25,4 млн на допомогу людям, які постраждали від конфлікту. Ми також підтримуємо Україну в боротьбі з COVID-19, – написала вона в Twitter. 

На сайті Єврокомісії зазначається, що з початку конфлікту на Донбасі на загальний обсяг гуманітарної допомоги ЄС досяг €190 млн.

– Заявлене фінансування допоможе людям, які постраждали від наслідків конфлікту, отримати доступ до медичних послуг, включаючи підвищення рівня готовності та реагування на пандемію Covid- 19, а також до послуг з отримання захисту, зокрема юридичної підтримки, – наголошується в заяві. 

Передбачається, що виділена допомога дозволить відремонтувати пошкоджені будинки, школи та лікарні, а також забезпечить доступ населенню до питної води та освіти в умовах надзвичайних ситуацій. У пріоритеті будуть літні люди та особи з обмеженими можливостями.

Бойовики не пропустили гуманітарну допомогу

У лютому бойовики на КПВВ Щастя не пропустили гуманітарний вантаж від ООН на тимчасово окуповану Луганську область.

Тоді на окуповану територію хотіли доставити на 11 вантажівках вантаж вагою приблизно 136 тонн.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-27 18:39:22