Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ЄС придумав новий спосіб позбавити українців безвізу: вимагають реформ

Україна повинна докласти більше зусиль в боротьбі з корупцією та організованою злочинністю в межах умов лібералізації візового режиму з Європейським Союзом.

Про це йдеться в четвертому звіті Єврокомісії про механізми призупинення безвізу.

Уточнюється, що офіційний Київ виконує умови, але його зусиль недостатньо.

– Потрібні подальші зусилля для вирішення проблеми необґрунтованих заяв про надання притулку, а також у сферах боротьби з корупцією, відмивання грошей й запобігання та боротьби з організованою злочинністю, – відзначили в ЄК.

Серед вимог, що було висунуто Україні, в Єврокомісії наголосили на необхідності зменшити кількість громадян, які нелегально проживають на території країн ЄС, а також подають необґрунтовані заяви про надання притулку.

Кром того, Київ повинен зробити ефективнішими антикорупційні установи та правоохоронні органи, а також ухвалити закон щодо Національного антикорупційного бюро України для усунення правової невизначеності його статусу.

Ще одна вимога – проведення прозорого відбору керівників САП, НАБУ та АРМА.

Крім іншого, Єврокомісія надала рекомендації щодо підвищення ефективності боротьби з відмиванням грошей та організованою злочинністю.

Також в документі повідомляється щодо переглянутого механізму зупинення безвізу Євросоюзу з третіми країнами. Серед причин, через які це може статися, чотири стосувалися міграції, ще одна –відкоту від проведення реформ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-05 02:45:47