Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ЄС продовжив санкції проти Росії на півроку

Європейський Союз ухвалив рішення про продовження економічних санкцій проти Росії ще на півроку, а саме до 31 дипня 2021 року.

Санкції продовжуються проти підприємств оборонного, енергетичного та фінансового секторів.

 – Сьогодні Рада ухвалила рішення продовжити обмежувальні заходи, що діють в даний час відносно окремих секторів російської економіки, – заявили у ЄС.

Санкції обмежують доступ до первинних та вторинних ринків капіталу ЄС для певних російських банків та компаній, а також забороняють форми фінансової допомоги та посередницьких послуг щодо російських фінансових установ.

Заходи також забороняють прямий або непрямий ввіз, вивіз або передачу всієї оборонної техніки та встановлюють заборону на товари подвійного призначення для військового використання або   кінцевих споживачів у Росії. Санкції додатково обмежують доступ Росії до певних технологій, які можуть бути використані в російському енергетичному секторі, наприклад у видобутку та розвідці нафти.

Санкції проти РФ

Економічні санкції проти Росії запровадили 31 липня 2014 року у відповідь на дії РФ, які дестабілізують ситуацію в Україні. Відтоді їх періодично продовжують.

Перед кожним черговим продовженням обмежень на самітах ЄС заслуховують країн-учасниць нормандського формату Німеччину і Францію про стан виконання Мінських угод.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-17 14:12:57