Україна і світ

ЄС на рік продовжив санкції проти сирійського керівництва

З санкційного списку виключили п’ять померлих осіб і одну організацію, яка припинила своє існування

Джерело: 112.ua

ЄС на рік продовжив санкції проти сирійського керівництва

Рада Євросоюзу продовжила дію санкцій відносно влади Сирії ще на один рік, до 1 червня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба законодавчого органу.

“У відповідності зі стратегією ЄС щодо Сирії, ЄС вирішив зберегти свої обмежувальні заходи проти сирійського режиму і його прихильників, оскільки репресії проти цивільного населення тривають”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, з санкційного списку виключили п’ять померлих осіб і одну організацію, яка припинила своє існування.

В даний час в список включені 270 осіб і 70 організацій, щодо яких діє заборона на поїздки і чиї активи заморожені, оскільки вони несуть відповідальність за грубе порушення прав цивільного населення Сирії, отримують користь із існуючого режиму, підтримують його або пов’язані з такими особами або організаціями.

Введені санкції включають нафтове ембарго, обмеження на певні інвестиції, заморожування активів сирійського Центрального банку, які перебувають в ЄС, експортні обмеження на обладнання і технології, які можуть використовуватися для внутрішніх репресій, а також на обладнання і технології для моніторингу або перехоплення інтернету або телефонного зв’язку.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп продовжив на рік дію надзвичайного стану відносно уряду Сирії, що передбачає введення санкцій. Зокрема, буде заблоковано майно певних осіб і заборонений вивіз або реекспорт певних товарів.

Джерело: www.112.ua