Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Єлизавета II не буде відвідувати публічні заходи: тільки як виняток

Королева Великої Британії Єлизавета II не відвідуватиме публічні заходи через проблеми з пересуванням. Про це заявили у Букінгемському палаці.

Якщо монарх і буде присутній на заході, то про це повідомлять того ж дня. Також її супроводжуватиме ще один член королівської родини.

Раніше присутність королеви обговорювалася за кілька місяців до події, а її плани були розписані на місяці перед. Тепер поява Єлизавети II не буде гарантованою.

Вже 21 квітня їй виповниться 96 років – навіть заходи на честь дня народження королева може пропустити.

Нагадаємо, що Принц Чарльз уперше замінив Єлизавету ІІ на традиційному обряді, який вона виконувала 70 років. Йдеться про Чистий четвер – мати принца не змогла провести великодні заходи за станом здоров’я.

– Цього року мені випала величезна честь представляти Її Величність Королеву на службі у Великий четвер, коли християни пам’ятають, що смиренність і жертовність лежать в основі нашої віри, – заявив Принц Чарльз.

Відомо, що після Covid-19, королева почувається втомленою та виснаженою. Про це вона заявила під час спілкування з пацієнтом однієї з лікарень Англії, який також перехворів на небезпечний вірус. Хворобу в тілі монарха виявили ще в лютому, і, за словами представників королеви, вона перенесла його у легкій формі.

Елизавета II
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-19 10:55:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин