Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Єдине ціле: прикордонники з Чернігівщини потребують нашої допомоги

Нинішня війна – це спільне велике горе і випробування для усіх українців. Зокрема люди, які живуть у більш-менш комфортних умовах, мають підтримувати військових, які почасти ціною власного життя стримують ворожу навалу.

Українцям допомагає весь світ, але потреби у захисників великі, бо війна потребує колосальних ресурсів.

Нині допомога потрібна допомога хлопцям із чернігівського прикордоння, які несуть службу там, де в нашій країні найгарячіше.

«Зателефонував мені односелець, який боронить Україну на східному напрямку. Хлопцям дуже потрібна автівка для підвозу боєприпасів, аби якісно виконувати бойові завдання. Також треба два тепловізійні приціли, без яких особливо важко, у нічний час, коли наші хлопці виходять на позиції. Військові звернулися до мене, бо я тримаю зв’язок із нашими волонтерами, зокрема з Павлом Солодовником. Він завжди, по мірі можливостей, нам допомагає, коли звертаємося до нього за підтримкою. І цього разу також згодився допомогти – оголосити збір на автівку. Але карту буде вказана нашого побратима – односельця, щоб люди напрямку скидали гроші. І потім хлопці вже визначаться, яку автівку краще їм придбати. А ми, по можливості, долучимося до збору коштів. Ми також поставили скриньки по магазинах, аби назбирати потрібну суму»,- каже староста Тур’янського старостинського округу Олександр Артюшенко.

Також, якщо дозволить безпекова ситуація, у селі організують благодійний концерт, під час якого також збиратимуть гроші на автівку для військових.

Назбирати треба досить велику суму – 200 тисяч гривень, бо захисникам потрібен бусик на ходу.

«Якщо вдасться купити бусик дешевше, то решта суми піде на те, щоб краще його підремонтувати. Бо чи повернуться наші хлопці живими із завдання, багато в чому залежить і від справності автівки.

Кошти на тепловізійні приціли погодився збирати наш місцевий волонтер Денис Данилов», — розповів Олександр Артюшенко.

Бусик потрібен нашим землякам терміново. Тож потрібну суму треба зібрати якомога швидше. Тож не будьмо байдужими! Навіть невеликий внесок у спільну справу допоможе наблизити День нашої перемоги і, водночас врятувати життя нашим військовим.

РЕКВІЗИТИ

5375411427102111

Смішко А.А.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-09-13 15:34:17

Магазин Автозапчастин м.Ніжин