Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Є дві найскладніші точки: Денисенко назвав критичні напрямки в Україні

На сьогодні в Україні є два найкритичніших напрямки – Луганський та Маріуполь, зокрема Азовсталь. Про це в ефірі національного телемарафону заявив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко.

– Є дві найскладніші точки – місто Маріуполь, саме Азовсталь, і Луганський напрямок. Найбільші обстріли на Луганщині відбуваються в районі Рубіжного, Сєвєродонецька. Також росіяни пробують сконцентруватись на Ізюмському напрямку. Також вони перекидують додаткові сили і на Луганщину, і на Донеччину – живу силу і техніку, – говорить Денисенко.

Він також відзначив, що  українські війська відкинули окупантів від Харкова на півночі і в деяких місцях наблизились до державного кордону України.

– Частина російських військ з Харківщини перекидається на Донбас. На одному з напрямків росіяни підтягнули до 300 одиниць техніки, – додав Денисенко.


Питання Маріуполя є особистим для Володимира Путіна, вважає радник глави МВС.

– Українська влада робить все від себе залежне. Але поки що все впирається в особисту позицію Путіна, і від його рішення залежить все, що буде далі відбуватись в місті Маріуполь, – підкреслив він.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-12 13:31:56

Магазин Автозапчастин м.Ніжин