Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ярослав КУЦ: будуємо підвищені пішохідні переходи для безпеки юних чернігівців

Ярослав КУЦ: будуємо підвищені пішохідні переходи для безпеки юних чернігівців

Питання забезпечення безпеки на вулицях Чернігова – насамперед, школярів, – завжди було серед пріоритетів міської влади. Особливо це стосується пішохідних переходів поблизу навчальних закладів. Адже далеко не всі водії дотримуються правил дорожнього руху й навіть просто – зайвої обережності. Та й дітлахи почасти, захопившись іграми, несподівано вибігають на дорогу.

Як показав досвід, наявні перестороги у вигляді встановлення додаткових попереджувальних дорожніх знаків, плакатів та написів не давали достатнього ефекту для уникнення негараздів.

Відтак, ще 2017 року у Чернігові збудували перший підвищений пішохідний перехід біля школи № 3 по вул. Гетьмана Полуботка.

І досвід виявився успішним – перед підвищеними переходами автомобілісти змушені пригальмовувати, аби не зашкодити автівці, тож пішоходи мають можливість безпечно перейти вулицю. З іншого боку, для автомобілів, що рухаються, немає ефекту «підстрибування» – як у випадку встановлення «лежачих поліцейських».

Ярослав КУЦ: будуємо підвищені пішохідні переходи для безпеки юних чернігівців

Зараз підвищені переходи у Чернігові обладнані на вулицях Шевченка (перехід від скверу Хмельницького до вул. Серьожнікова), Ріпкинській (в районі ЗНЗ № 13), по проспекту Миру (в районі ЗНЗ № 1).

“Плануємо зробити ще мінімум 11 таких переходів. Один з них –на Пирогова перехід на бульвар до дитячого майданчика, який зараз будується,ще 4 – на Масанах, 3 – на вулиці Толстого, на Котляревського біля дев’ятнадцятої школи, на Шерстянці, на Доценка біля дванадцятої школи. Деякі з них постараємося зробити ще в цьому році. Адже безпека чернігівців, особливо наймолодших – серед головних завдань міської влади”, – поділився найближчими планами начальник Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав КУЦ.

*Реклама

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

03.10.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Натисніть «Вподобити сторінку», щоб читати нас в Facebook