Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ярослав КУЦ: будуємо на перспективу: нова транспортна розв’язка в «спальному» районі Чернігова

Ярослав КУЦ: будуємо на перспективу: нова транспортна розв’язка в «спальному» районі Чернігова

Позиція*

Чергову кругову транспортну розв’язку збудовано на перетині вулиць Доценка та Космонавтів. Відповідно до плану реконструкції тут проведено демонтаж старого покриття, перекладено мережі комунікацій, електрики, зв’язку та каналізації. Укладено посилені піщані й щебеневі суміші, вкрито шаром асфальту.

Начальник управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослав КУЦ наголошує:

«Ми, як і зазвичай, працюємо на перспективу – розв’язку спроектовано і збудовано з урахуванням подальшого зростання кількості транспортних засобів і, відповідно, навантаження на дорожнє покриття. Вона має прослугувати чернігівцям мінімум 20 років».

Поряд з будівництвом розв’язки провадиться ремонт ділянки вулиці Доценка від Рокоссовського до Пухова: замінюються асфальтне покриття та бордюри, облаштовується освітлення. Оновлена дорога матиме зручні з’їзди, «кишені» для громадського транспорту, а біля магазинів облаштують майданчики для паркування.

Ярослав КУЦ: будуємо на перспективу: нова транспортна розв’язка в «спальному» районі Чернігова

«Команда міського голови Владислава Атрошенка невпинно працює заради благоустрою міста і зручності чернігівців. Люди це бачать і підтримують, – говорить Ярослав КУЦ. – Тому впевнений, що чернігівці на прийдешніх виборах довірять Владиславу Атрошенку і далі керувати містом. А перемога партії «Рідний дім» на виборах до місцевих рад надасть нового імпульсу нашій спільній роботі».

«Як кандидат до обласної ради розраховую на підтримку чернігівців. За 5 років ми зробили чимало добрих справ. Мій досвід, знання і вміння буду й надалі спрямовувати на благо людей, достойно представляти інтереси чернігівців в обласній раді», – закликав Ярослав КУЦ.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.10.2020