Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ярмак висловився про тих, хто не усвідомлює ситуацію на фронті

Репер Ярмак, що зараз командує взводом ударних дронів, вважає, що цивільний світ не до кінця усвідомлює події на фронті. Також він поділився, про що говорить з дружиною.

Ярмак обговорює з дружиною смерть і полон

Музикант та військовий зазначив, що тема смерті або полону не є для нього табу в розмовах з дружиною Анною. Вони навпаки доволі часто обговорюють це.

– Я їй з самого початку сказав, що я ж не на прогулянку йду. Я там можу померти, я усвідомлюю, які ризики для життя, для здоров’я, але не можу не бути там, – зізнався реп-виконавець.

Він додав, що поки чекав переводу до Сил спеціальних операцій, то не знаходив собі місця. Ярмак поділився, що добре почувається серед своїх побратимів та ідейних людей.

Зараз дивляться

Ярмак нагадав про ситуацію на фронті

На думку військовослужбовця, цивільний світ не повною мірою розуміє, що може жити мирним життям та займатися буденними справами тільки завдяки звитязі бійців на передовій.

– Люди не до кінця усвідомлюють, що Мар’янка може бути просто у Львові, що Бахмут може бути в Києві, Авдіївка може бути в Житомирі, і ситуація настільки критична, що все просто тримається на героїзмі людей. І якщо нас там не буде, то ні в кого тут нічого не буде взагалі, – констатував Ярмак.

Репер додав, що також не може концертувати, поки триває війна. Зараз він має бути серед тих, з ким говорить однією мовою та однаково відчуває реалії.

Фото: скрин з каналу Слави Дьоміна

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 19:54:44