Україна і світ

Японія виявила біля своїх берегів сім російських військових кораблів

Будівельні матеріали м.Ніжин

Сім російських військових кораблів пройшли поблизу островів Ідзу на південь від Токіо цього тижня. Про це повідомило видання Kyodo з посиланням на повідомлення Міноборони Японії.

Зазначається, що наразі Японія перебуває в готовності через посилення військової активності Росії та Китаю поблизу її території.

Судна, які відпливли на південь від Хоккайдо в Тихому океані, були помічені в морі поблизу безлюдних островів Ідзу з четверга по п’ятницю. Це перший випадок появи російського військового корабля в цьому районі з жовтня минулого року. Тоді 10 військових кораблів з Китаю та Росії пройшли біля Японського архіпелагу.

За даними Об’єднаного штабу, за пересуванням російських військових кораблів стежили судна та патрульна авіація Морської самооборони.

Об’єднаний штаб також повідомив, що два китайські ракетні есмінці вийшли в Японське море після проходження Цусімської протоки біля Кюсю і пройшли через протоку Соя в Охотське море.

Напередодні повідомлялося, що російський військовий корабель двічі порушував територіальні води Данії на північ від острова Борнгольм у Балтійському морі, де проходив фестиваль демократії, на якому були присутні високопосадовці та бізнесмени.

Російський військовий корабель без дозволу увійшов до вод Данії о 00:30 за Гринвічем у п’ятницю і ще раз за кілька годин, йдеться у заяві збройних сил.

Джерело: Kyodo News

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-18 17:53:20

Магазин Автозапчастин м.Ніжин