Місто і регіон

Ямковий ремонт – важлива справа!

Традиційно на початку кожного року працівниками комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” виконується ямковий ремонт на центральних автошляхах Ніжина.

Детальніше у сюжеті.

При ремонті дорожнього покриття від великих та дрібних ям використовується сучасна технологія “Холодний асфальт”

Перевагами цього матеріалу є:
• Укладання суміші може здійснюватися в широкому діапазоні температур (від -15 до +40);
• Матеріал є безвідходним, після проведення укладальних або ремонтних робіт, залишки можуть бути зібрані і використані повторно;
• Перед проведенням укладальних або ремонтних робіт, не потрібно великих попередніх підготовок або розігріву (зокрема, при ямковому ремонті досить очистити канавку від бруду, сміття і води);
• Матеріал застигає в короткі терміни, і відразу після його укладання, рух автотранспорту може бути швидко відновлено;
• Виробництво холодного асфальту здійснюється згідно ДСТУ, що гарантує його екологічну безпеку.

Нагадаємо що пряме застосування холодного асфальту – швидке закладення ям, тріщин, швів на асфальтовому покритті. За допомогою даної суміші роблять ремонт ділянок доріг, куди нерентабельно доставляти важку дорожню техніку.

Ремонт з застосуванням технології «холодний асфальт» значно унеможливлює появу вибоїн на автомобільних шляхах міста.

Такий своєчасний ремонт асфальтового покриття, дає змогу терміново ліквідувати новоутворену яму чи вибоїну, не доводячи процес до розвитку великої ями, а потім до суцільного руйнування дорожнього покриття. Завдяки чудовим властивостям речовини «холодний асфальт», є можливість не чекаючи весни та з незначними фінансовими затратами утримувати проїзні шляхи Ніжина постійно в гарному стані.

Роботи тривають

Unenizh.org.ua
2023-01-26 14:18:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин