Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Який вибрати пристрій для нагрівання тютюну: glo pro, glo hyper чи hyper+

Який вибрати пристрій для нагрівання тютюну: glo pro, glo hyper чи hyper+

Імідж*

На правах реклами. 

glo призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину. 

Сьогодні компанія «Бритіш Американ Тобакко» (British American Tobacco) пропонує три моделі девайсів для нагрівання тютюну – glo pro, glo hyper та hyper+. Принцип роботи цих пристроїв полягає в рівномірному нагріванні тютюну до 250-280°C, що стало можливим завдяки інноваційній технології індукційного нагрівання. При використанні glo pro, hyper або hyper+ не утворюються попіл і дим*. 

Вибираючи пристрій для нагрівання, ви зможете також вибрати його колір або придбати додаткові аксесуари. Однак перед цим слід зрозуміти відмінності між пристроями і визначитися, яку саме модель ви хочете купити. 

Визначившись із моделлю пристрою для нагрівання тютюну, ви можете придбати товар у фірмових магазинах і торгових точках glo, а також замовити на офіційному сайті бренду – https://myglo.com.ua/a/products/devices. В останньому випадку доступна доставка замовлення до будь-якого міста України. 

Як працюють пристрої glo pro, glo hyper+ 

Для роботи девайсів необхідно використовувати спеціальні тютюнові стіки певного формату, оскільки вони відрізняються для кожної моделі. У їх складі – добірний тютюн Вірджинія високої якості, спеціально підготовлений для нагрівання. Внаслідок його нагрівання утворюється аерозоль із насиченим тютюновим смаком, що також містить нікотин**. 

Це загальний принцип, за яким працюють девайси будь-якої з наведених моделей. Однак від вибору пристрою залежать і деякі інші особливості: 

Сильні сторони glo pro. Ці девайси можуть стати відмінним вибором для любителів м'якого і делікатного тютюнового аромату. Дана модель і призначені для неї стіки забезпечують м'який смак і мінімальний післясмак. Вага тютюну – близько 0,26 г в одному стіку. 

Сильні сторони glo  hyper+. Пристрої цих моделей підходять для поціновувачів більш насиченого смаку тютюну. Якщо ви надаєте перевагу  яскраво вираженому тютюновому аромату або не проти експериментів із  незвичайними смаками, тоді glo hyper+ стане для вас найкращим варіантом. Тютюнові стіки нового формату, розроблені для цієї моделі девайсів, мають насичений тютюновий смак і виражений приємний післясмак. 

Зверніть увагу: якщо ви бажаєте користуватися тютюновими стіками нового формату, у вас обов'язково має бути девайс моделі glo hyper чи hyper+. Для пристроїв glo pro призначені тільки стандартні стіки. З огляду на різницю в розмірах, тютюнові стіки можуть використовуватися тільки з певним девайсом. 

Де можна купити пристрій для нагрівання тютюну 

Знайти найближчі до вас точки продажів ви можете на сайті myglo.com.ua та через офіційного Telegram-бота. Ви побачите фірмові магазини на інтерактивній карті, а також можете задати питання безпосередньо представникам бренду. Для зручності ви також можете зателефонувати за контактним номером 0 (800) 50-90-80, або ознайомитися з розділом FAQ із відповідями на популярні питання.

* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти. 

**Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання. 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.09.2021

Залишити відповідь