Україна і світ

Якщо Рада прийме закон про зняття недоторканності – це відкриє вікно можливостей, – Садовий

Якщо Рада прийме закон про зняття недоторканності – це відкриє вікно можливостей, – Садовий

Міський голова Львова та голова партії “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий заявив, що для того, щоб прийняти закон “Про президента” Раді слід дійти до консенсусу та прийняти закони “Про зняття депутатської недоторканності” і “Про вибори”.

Він зазначив, що зараз триває багато дискусій стосовно проекту закону “Про президента”. У “Самопомочі” вирішили розказати “правду з їх сторони”. Так, про необхідність прийняття парламентом низки законів на спільній прес-конференції розповіли Андрій Садовий і Оксан Сироїд.

Будучи кандидатом на пост президента України, я попросив Оксану Сироїд підготувати проект закону “Про президента”. Ми підготували його і станом на 31 березня він вже був готовий. І відправили кандидату у президенти Володимиру Зеленському. Такий закон має бути, бо сьогодні президент виконує функції, до яких не має відношення,
– наголосив Садовий.

На його думку, якщо Верховна Рада в першу чергу прийме закон про зняття депутатської недоторканності, це відкриває “вікно можливостей”. Якщо Рада приймає другий важливий закон – “Про вибори”, де є відкриті списки, пропорційна система це теж дозволить дійти до консенсусу в інших питаннях.

Новина доповнюється…

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
24.04.2019

Close