Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Якщо не позбавимося русифікації, то за 10-30 років знову буде війна – Данілов

Секретар Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Олексій Данілов вважає, що необхідно позбавитися русифікації, інакше через 10 або 30 років війна знову прийде в нашу державу.

Про це Данілов сказав в інтерв’ю Суспільному.

Головна помилка, через яку ми зараз маємо масштабну війну, – це те, що починаючи з 1991 року ми вважали, що наш сусід є начебто нам “другом і братом”.

Саме від набуття Україною незалежності питання щодо нашої держави завжди стояло на порядку денному у найвищих владних кабінетах Кремля.

– Росія, починаючи з 91-го року почала корумпувати вище керівництво України так званими газовими, нафтовими питаннями, і питання корупції в вищих ешелонах влади в нашій країні — це було питання номер один. Усі президенти і прем’єри, які були у нас при владі, через так звану газову трубу саджалися на гачок РФ. І це була одна із фундаментальних речей, – наголосив Олексій Данілов.

Крім того, в Україні відбулася велика русифікація бізнесу, нашої політики, нашого інформаційного простору тощо. У Кремлі за цим слідкували дуже уважно – на це виділяли шалені гроші.

– Вони купували наші підприємства і потім їх знищували. Миколаївський завод, який будував кораблі, куплений росіянами, на сьогодні повністю знищений, – розповів Данілов.

Увесь цей час не припинялася тотальна русифікація нашої країни. На думку Данілова, зараз вже точно настав той час, коли треба її цілковито позбутися.

– І якщо ми зараз не позбавимося цієї русифікації у всіх сферах нашого життя, через 10-15-20-30 років ми можемо мати таку ж війну з Росією. Це для нас фундаментальне питання, питання нашого виживання, виживання нашої країни, – наголосив секретар РНБО.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-22 14:54:51

Магазин Автозапчастин м.Ніжин