Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Якщо ми несвідомі, ми все одно хворітимемо: чернігівці про коронавірусне «почервоніння»

Чернігівщина може перейти до «червоної» карантинної зони. Це спричинить низку обмежень, що стосуватимуться різних сфер життя. Зокрема, не працюватимуть заклади культури, харчування тощо. Однак якщо 100% працівників і відвідувачів матимуть зелений сертифікат вакцинації, робота закладів буде дозволена. Чернігівці розповіли, чи допоможе введення «червоної» зони, на їхню думку, зменшити темпи поширення коронавірусу та кількість хворих.

«Напевно, зможе, але всі ж розуміють, що всупереч усім заборонам люди робитимуть те, що вони хочуть. Але це потрібно зробити, щоб потім уникнути якоїсь серйозної епідемії. Звісно, найбільше постраждає ресторанний бізнес. Безумовно, вдарить у якомусь сенсі».

«Якщо всі люди дотримуватимуться певної дистанції та запобігатимуть хворобі, носитимуть маски, робитимуть щеплення, то, звісно, ця «червона» зона і не потрібна саме в нашому регіоні, але ж показники дуже високі, тому вводиться «червона» зона».

«Подивіться, що робиться в транспорті, в магазинах. Через одного ходять у масці. І ніхто не вакцинується, люди похилого віку надто рідко. Я особисто вже двічі вакцинувалася. Якщо більше людей вакцину зроблять, то «червона» зона буде така «рожева». Будуть працювати і кафе, і магазини, якщо буде персонал вакцинований».

«Головне – це вакцинування. По-друге, люди мають дотримуватися всіх заходів, яких повинні дотримуватися – це масковий режим у приміщеннях і в транспорті. Тільки це допоможе. «Червона» зона, не думаю, що допоможе».

«Мій чоловік сказав, я погоджуюсь повністю».

«Обмеження спілкування людей. Маски щоб були весь час, вакцинація і все. Ну, якось із цим треба боротися».

«Кожна людина повинна нести сама за себе відповідальність. Я взагалі за мир в усьому світі. Допоможе – добре, ні – отже, люди повинні самі про себе думати».

«Що червона, що зелена. Роль відіграє не колір, а наша свідомість, наскільки свідомо ми до цього ставимося. Хоч би яка зона була, якщо ми несвідомі, то все одно будемо хворіти».

Наразі ж в області виявлено 325 нових випадків захворювання на коронавірус.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

26.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин