Новини Чернігова

Якою буде нинішня осінь: синоптики зробили прогноз

Якою буде нинішня осінь: синоптики зробили прогноз

Зниження температури буде поступовим.

Синоптики надихають прогнозами на початок осені. Як очікується, вересень повною мірою компенсує холодний травень, а жовтень порадує класичним бабиним літом. Про це кліматологка Світлана Бойченко розповіла виданню «КП в Україні».

Так, за її словами, на початку вересня в Україні пануватимуть цілком літні температури – +26–27 градусів. А зниження температури, що неминуче восени, буде поступовим. До кінця першого осіннього місяця небо затягнеться хмарами та зарядять дощі.

Дощову естафету підхопить і жовтень. Мокрою та вітряною буде лише половина місяця. У перші тижні прийде бабине літо, і навіть є шанси, що воно не буде дуже коротким. Температура може досягати +18 градусів. На кінець місяця вона опуститься до +7–10. Більш відчутної прохолоди варто чекати жителям західних областей.

А от листопад, за прогнозами Бойченко, буде із класичною листопадовою погодою. Повітря стане вологим і почнуться холоди. Перший мокрий сніг кліматолог прогнозує до середини місяця, коли температура ще буде плюсовою. А ось завершиться осінь уже морозами.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

13.08.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин