Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Якість води на всіх пляжах Чернігова відповідає санітарним вимогам, — санлікар

Якість води на всіх пляжах Чернігова відповідає санітарним вимогам, — санлікар

Якість води у всіх купальних зонах відпочинку Чернігова на теперішній час відповідає санітарним вимогам. Підстав для обмеження купання населення немає.

Про це Високому Валу повідомила лікар з комунальної гігієни відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Діана Романенко.

За її словами, Чернігівський міськрайонний відділ ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» постійно моніторить якість води в місцях відпочинку населення на території Чернігова.

Зокрема, йдеться про такі найпопулярніші пляжі: біля човнової станції, «Парк-готель «Чернігів» (в районі колишнього готелю «Брянськ», – ред.), пішохідного мосту, «Золотий берег», в районі вулиці Єськова та біля лісопаркової зони відпочинку «Ялівщина», а також гідрокарʼєру у районі Лісковиця.

З початку купального сезону фахівці лабораторного центру дослідили 31 пробу води за мікробіологічними показникам.

На теперішній час якість проб води у всіх зазначених місцях відпочинку відповідає вимогам ДСанПіН № 173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів» за мікробіологічними показниками: індекс лактозопозитивних кишкових паличок не перевищує нормативне значення, патогенна мікрофлора відсутня.

Фото — ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.08.2021

Залишити відповідь