Місто і регіон

Якість та зручність збору та вивозу ТПВ повинна бути на вищому рівні! ФОТО

Будівельні матеріали м.Ніжин

Ні для кого не секрет, що якісний сервіз зі збору та вивозу твердих побутових відходів складається з деяких важливих складових, а саме:

  • Зручне розташування майданчика зі збору ТПВ;
  • Вільний доступ до майданчика для викидання сміття;
  • Цілі, не пошкоджені контейнери;
  • Чистий, не захаращений вигляд майданчика;
  • Своєчасне вивезення ТПВ.

Ці важливі складові тісно пов’язані між собою і якщо одна з них «не працює» то по ланцюгу перестають «працювати» інші, а від цього сервіс з вивезення ТПВ не може працювати якісно.

На жаль,  в цьому житті нічого не має вічного і з часом кожна річ іржавіє, пошкоджується, ламається і приходить у подальшому в непридатний для експлуатації стан. Так трапляється і з кожним сміттєвим контейнером для збору змішаних твердих побутових відходів.

Наразі, після ретельного обстеження кожного майданчика для збору сміття у Ніжині, працівниками з благоустрою комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” виконується демонтаж пошкоджених та непридатних до експлуатації сміттєвих баків з подальшою заміною їх на нові або відремонтовані. Після заміни, кожному новому контейнеру присвоюється свій ідентифікаційний номер, який відраз наноситься за допомогою трафарету і фарби на ці контейнери.

Такі кроки, в напрямку покращення майданчиків ТПВ по Ніжину набагато поліпшують вигляд місця для збору сміття та створюють для кожного мешканця значно кращий, зручніший і приємніший сам сервіс по збору, вивозу та захоронення твердих побутових відходів.

Unenizh.org.ua
2022-07-06 15:42:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин