Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Яким буде новий «Епіцентр» у Чернігові: у пресслужбі компанії розповіли подробиці

Яким буде новий «Епіцентр» у Чернігові: у пресслужбі компанії розповіли подробиці

У Чернігові завершується демонтаж зруйнованої росіянами конструкції гіпермаркету «Епіцентр» і розпочинається будівництво в оновленому форматі, повідомляє інтернет-видання сайту 0462.ua, посилаючись на департамент звʼязків з громадськістю ТОВ «Епіцентр К».

За планом компанії новий торговий центр у Чернігові буде більшим за попередній, його площа становитиме 32 800 метрів квадратних. Разом із вже звичними для чернігівців відділами в оновленому ТЦ будуть представлені й нові технологічні рішення і формати. Зокрема, з’являться: продуктовий супермаркет FOOD Market і переформатований «Салон плитки та сантехніки» площею 2 500 кв. м. Також багато відділів відкриється в інноваційному форматі shop-in-shop («магазин у магазині»): «Сад. Город», «Галереї ДЕКО», Intersport, E.PIC, Центр техніки «ЦЕ ТЕ» та інші.

Як повідомили в компанії, в оновленому торговому центрі у Чернігові буде ще одна новинка:

«Додаткову зручність для відвідувачів забезпечить drive арена, куди можна буде заїхати на власному авто, купити й завантажити потрібні товари, зокрема великогабаритні. Також поряд з drive ареною запрацює в оновленому форматі багатоканальний центр видачі замовлень зі зручним заїздом».

Важливим фактором для нашої країни в умовах війни буде наявність в оновленому «Епіцентрі» у Чернігові правильно облаштованого укриття площею близько 3 000 квадратних метрів, яке відповідатиме стандартам інклюзивності та матиме дитячу зону.

Попередньо відкриття оновленого ТЦ «Епіцентр» у Чернігові заплановано на літо 2024 року.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2022 року російські війська обстріляли з «Градів» гіпермаркет «Епіцентр» у Чернігові. Внаслідок цього будівля повністю згоріла.

Фото – Екоінспекція в Чернігівській області.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.09.2023

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь