Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Уже котрий рік поспіль на ринку праці області спостерігається нестача кваліфікованих робітничих кадрів. Цього року найбільшим попитом у роботодавців користуються робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (ідеться про водіїв, трактористів, токарів, операторів (машиністів) котельної). Це – 26% усіх вакансій, поданих роботодавцями до служби зайнятості області протягом січня-жовтня 2021 року.

16,6% вакансій у базі даних служби зайнятості – для некваліфікованих працівників. Затребуваними є підсобні робітники, прибиральники службових приміщень, робітники з благоустрою, вантажники, сторожі, двірники, комірники, кухонні робітники.

Стабільним попитом у роботодавців користуються й працівники сфери торгівлі та послуг (14,8% вакансій), а це – продавці, кухарі, охоронники, соціальні робітники, бармени та кваліфіковані робітники з інструментом (13,5% вакансій) – швачки, слюсарі, електромонтери, електрогазозварники,

Є попит і на людей із вищою освітою та досвідом роботи. Роботодавці, наприклад, шукають бухгалтерів, спеціалістів державної служби, вчителів, вихователів, інженерів і лікарів різної спеціалізації.

Ось професії, на які на Чернігівщині спостерігається найбільший попит:

– водії,

– трактористи,

– токарі,

– машиністи (кочегари) котельні,

– продавці,

– кухарі,

– швачки,

– електромонтери,

– бухгалтери.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

15.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин