Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Які книжки найчастіше купують ніжинці за «ковідну» тисячу

Які книжки найчастіше купують ніжинці за «ковідну» тисячу

Із 19 грудня 2021 року в Україні почали нараховувати по 1000 грн усім повнолітнім громадянам, які отримали щеплення від Covid-19 двома дозами вакцини. Використати ці кошти можна зокрема й на книжки. У Ніжині, наприклад, в книгарні «Освіта».

«Книжки купують активно. Має попит дитяча література, – розповідає продавчиня Людмила.  –  Купують книжки сучасних авторів, цікавить покупців  і класика (українська та зарубіжна). Серед дитячої дуже популярні твори Всеволода Нестайка. А особливо  питають книгу «Дивовижні пригоди в лісовій школі». Популярні дитячі енциклопедії різного напряму. Серед фентезі книжки серії Гаррі Поттер, «Володар перснів». Книжки MINECRAFT».

Серед дорослого населення популярна художня «жіноча» література, романи, література на історичну тематику, детективи, фантастика для дорослих.

Вік покупців – різний, це ті, в кого телефон підтримує додаток «Дія» (єПідтримка). До того ж старші люди купують літературу здебільшого для онуків, а от для себе все ж питають класику. Перед вибором книжки багато хто ознайомлюється з анотацією.

Слід зазначити, що тисячею єПідтримки можна розрахуватися й за картини за номерами.

«Вони дуже популярні. У нас у наявності є і великі, і маленькі. Вони коштують від двохсот гривень. Найдорожчі – «діамантові», розмальовуються стразиками», – пояснює продавчиня книгарні Людмила.

Самі ж покупці розповідають, що «ковідну тисячу» витрачають на книжки рідним і для себе. Кажуть, що беруть те, що є у наявності, а якщо нема, то чекають або замовляють в інтернеті.

12.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин