Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Яке майбутнє у колишнього дитячого санаторію «Дружба»

Яке майбутнє у колишнього дитячого санаторію «Дружба»

Майно відділення дитячого оздоровлення санаторного типу «Дружба» КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» (це відділення припинило свою діяльність) передане в оперативне управління комунального закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради. Це колишній дитячий табір “Дружба”, розташований у Чернігові по вул. Гагаріна, 52-ж. Згоду на його перепідпорядкування надав виконавчий комітет Чернігівської міської ради своїм рішенням від 11 листопада.

Як доповів на засіданні виконкому генеральний директор другої міської лікарні Владислав Кухар, у зв’язку з трансформацією системи охорони здоров’я відповідно до законодавства та укладених договорів з НСЗУ заклади охорони здоров’я отримують кошти за медичну послугу. Послуги, які надавалися у припиненому структурному підрозділі цієї лікарні, не входять до переліку тих медичних послуг, за якими заклад отримує кошти від Національної служби здоров’я.

Враховуючи відповідне звернення від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, виконком надав згоду на передачу зазначеного майна, яка здійснюватиметься відповідно до чинного законодавства України до 1 січня 2022 року.

Іншим рішенням виконкому, прийнятим на цьому ж засіданні, внесені зміни до Міської комплексної цільової програми «Місто Чернігів – дружнє до сім’ї та дітей». У ній передбачені видатки на цей об’єкт. А саме: на 2022 рік було – 4,288 млн грн, на 2023-й – 4,519 млн грн.

Начальник міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Андрій Дериземля проінформував про те, як цей комплекс буде використовуватися в найближчі роки.

 Відкрити заклад санаторного плану, мабуть, буде складно. Ми будемо там проводити різні заходи виховної роботи для дітей, особливо влітку, під час канікул. У майбутньому, якщо в міста буде нагальна потреба щодо відпочинку дітей і якщо буде можливість фінансувати, то, можливо, це буде і дитячий табір відпочинку. Але щоб він запрацював потрібно вкладати туди багато коштів. Раніше там були складнощі щодо дотримання вимог, зокрема, претензії протипожежних служб. Тож надалі будемо виходити з можливостей бюджету міста, – сказав він.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко також додатково наголосив на тому, що цей заклад залишатиметься дитячим і ні продаватися, ні глобально перепрофільовуватися не буде.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

13.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин