Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Яка ситуація з коронавірусом у Ніжині?

Інформацію про захворюваність на коронавірусну інфекцію повідомили вчора на оперативній нараді. Очількик Ніжинської міської лікарні Олександр Костирко зазначив, що зараз у лікарні майже відсутні звернення щодо коронавірусу.

Станом на 10 квітня у Ніжинській міськлікарні перебуває 1 пацієнт з COVID-19.

Як зауважив Олександр Михайлович, раніше у лікарні за добу використовувалось до 110 балонів кисню, зараз на день використовується лише 1-2 балони кисню. Тож наявних запасів кисню при такій потребі вистачить ще на місяць (останній раз до лікарні підвозили кисень 20 лютого).

Як розповіла директор КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко, за минулий тиждень швидкими тестами на коронавірус було виявлено 13 хворих. Ще 7 людей вакцинувалися бустерною дозою.

Нагадаємо, що спалах коронавірусної інфекції COVID-19 (пневмонія нового типу) почався наприкінці грудня 2019 року. У мешканців міста Ухань провінції Хубей центрального Китаю виявили перші випадки пневмонії невідомого походження. Захворювання було пов’язане з місцевим ринком тварин та морепродуктів.

В Україні коронавірусна інфекція Covid-19 (пневмонія нового типу) вперше була діагностована 3 березня 2020 року в Чернівцях. 13 березня було зафіксовано перший летальний випадок внаслідок коронавірусної інфекції. На 12 квітня 2022 в Україні налічувалося 4987285 занедужавших, з них померлих — 108167.

Точної статистики по коронавірусу в Чернігівській області наразі немає:

Дані взяті з index.minfin.com.ua

Тож казати, що коронавірус зовсім відступив ще зарано.

uezd.com.ua

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-12 13:40:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин