Місто і регіон

Яка ситуація з грипом та ГРІ у Ніжині та районі

Яка ситуація з грипом та ГРІ у Ніжині та районі

За даними лікувально-профілактичних закладів в місті Ніжин з 23 по 29 листопада захворіло на гострі респіраторні інфекції (ГРІ) – 195 осіб, із них – 111 осіб (57,0%) становлять  діти  віком  до  17 років. 

У віковій  структурі  переважає  захворюваність населення віком  30 – 64 роки –  32,3%. 

  

Госпіталізовано в інфекційне відділення Ніжинської центральної міської лікарні імені М. Галицького – 3 особи, з них діти до 17 років – 2. 

Показник захворюваності на ГРІ та грип нижчий епідпорогу на  72,1%. З початку епідсезону щеплено 453 особи, з них дітей – 58 осіб. 

По  Ніжинському  району  з 23 по 29 листопада захворіло на ГРІ – 140 осіб, із  них 81 особа ( 57,9%)  становлять   діти  віком  до  17  років. 

У  віковій структурі переважає захворюваність дітей віком від 5 – 14 років – 31,4%. 

Госпіталізовано в інфекційне відділення Ніжинської центральної лікарні – 2 особи, з них діти до 17 років – 1. 

Показник захворюваності на ГРІ нижчий епідпорогу на 15,4%. З початку  епідсезону  щеплено 4 особи. 

Щоб захистити себе від захворювання на грип, рекомендуємо зробити вакцинацію. В аптеках, за попереднім замовленням, можна придбати вакцину «ДжісіФлю» (виробництва Корея) та вакцину «Ваксігрип» (виробництва Франція).

Ситуація, щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції, знаходиться на контролі Ніжинського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України».

Ніжинський міськрайонний відділ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
[easy-social-like facebook=”true” facebook_follow=”true” skin=”metro” counters=0 align=”left”] [easy-social-share buttons=”facebook,twitter,vk,ok” counters=1 counter_pos=”topm” total_counter_pos=”before” style=”button” point_type=”simple”]