Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Як зрозуміти, де можна відпочити за кордоном цьогоріч: Карта з докладним поясненням

Пояснюємо, де і за якою схемою відстежити правила в’їзду для туристів до тієї чи іншої країни

 

 

У 2020 році через пандемію коронавірусу в багатьох країнах світу вперше в історії закривалися кордони для в’їзду іноземних громадян. За п’ять місяців багато країн почали послаблювати обмеження на кордоні, кожна держава розробила свої схеми “зелених-червоних” зон. Для тих, кому досі важко відстежити правила в’їзду до тієї чи іншої країни і отримати повну інформацію про в’їзд, було створено сайт Covid Controls.

Сайт представляє постійно оновлювані дані про ситуацію в різних країнах. Вибравши потрібний регіон, користувач може дізнатися, чи відкритий в нього доступ, чи працюють аеропорти, ресторани, магазини та культурні об’єкти. Крім того, ресурс представляє дані про кількість випадків зараження коронавірусом, кількості хворих і померлих.

“Ми створили сайт, тому що помітили, що в мережі немає єдиної платформи для моніторингу ситуації з Covid-19, призначеної спеціально для мандрівників. Особливо зараз, коли ситуація так швидко змінюється”, — зазначають автори проекту, передає CNBC.

 

Відстежувати актуальну для різних країн інформацію творцям Сovid Controls допомагають 500 офіційних джерел, з-поміж яких Міністерство охорони здоров’я і соціальних служб США, офіційні комітети з туризму і місцеві інформаційні агентства.

Примітно, що сайт буде корисний не тільки для мандрівників. З його допомогою жителі різних регіонів можуть дізнатися, яка наразі ситуація із захворюваністю на коронавірус в їхній країні.

Відкрити карту можна ЗА ПОСИЛАННЯМ. 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: www.112.ua