Новини Чернігова

Як зробити вулицю світлішою: поради селянам Чернігівщини

Як зробити вулицю світлішою: поради селянам Чернігівщини

Упродовж останніх років на Чернігівщині освітлено чимало населених пунктів. І селяни радіють, що хоча б на центральних вулицях у темну пору доби стало суттєво видніше. Бо не так страшно повертатися ввечері додому з роботи. До того ж, зменшується ризик травмуватися в темряві.

Проте не всі живуть у центрі. А, як відомо, на сільські задвірки цивілізація доходить в останню чергу, якщо взагалі доходить… Тож не випадково у людей виникає бажання самотужки докласти зусиль для електрифікації своїх вулиць. Або хоча б повісити ліхтар біля свого двору. Але сільські жителі не знають, як це зробити. Тож надіслали звернення до редакції саме з цього приводу.

Оскільки питаннями електрифікації, зокрема електроопорами, опікується «Обленерго», ми вирішили переадресувати питання до цієї компанії. Але там відповіли, що це не сфера компетенції товариства. Натомість порадили звернутися з цією проблемою до відповідних сільських чи селищних рад.

«У сільській чи селищній раді мають порадити, до кого звертатися людям з питанням освітлення, або визначать підрядника чи якусь особу, яка вкрутить лампочки або виконає іншу потрібну роботу», – пояснили в «Обленерго».

До речі, виведення ліхтарика біля двору не буде порушенням, однак за умови, якщо він буде під’єднаний до приватної системи обліку, а спожита в такий спосіб електроенергія буде оплачена.

Але всі роботи, пов’язані з електрикою і напругою, мають виконувати професіонали. Аби особиста необачність не обернулася трагедією.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

26.02.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Facebook
Close