Україна і світ

Як зняти стрес після розриву стосунків: прості поради

Розрив стосунків з чоловіком/жінкою негативно відображається на емоційному стані кожного. Як зняти стрес після розставання – читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Залиште все у минулому

Найголовніше – не уникати думок про колишнього партнера, не відкладати їх в довгу шухляду, а пережити емоції і думки про нього, залишити все у минулому. Любов до нього, гнів, злість, страх залишитися одному, почуття провини будуть змінювати у довільній послідовності. Це болісний процес, але якщо цього не зробити:

  1. Залишаться почуття до цієї людини, і ви не захочете нових стосунків.
  2. Ви будете тягти свою історію кохання в нові стосунки, тим самим руйнуючи їх.

У перший час краще тримати дистанцію з колишнім партнером. Можливо, через декілька місяців ви станете кращими друзями, але зараз вам потрібен час, щоб переварити інформацію.

Не відсторонюйтесь

Ще одна порада, як зняти стрес після розставання – спілкуватися з друзями, навіть якщо не дуже хочеться. Ви маєте повне право попросити у них про підтримку і поплакати в жилетку. Крім того, друзі бачили ваші стосунки з боку і, можливо, скажуть, що все на краще. Або нагадають, що ви самі були на межі того, щоб розійтись.

Читайте: Як правильно розставатися: топ-5 порад

Пориньте в роботу або спорт

Робота допоможе швидше пережити розставання. І, що не менш важливо, за неї платять. Можливо, за старанність вам навіть вдасться отримати премію або підвищення.

Порада від медиків, як зняти стрес після розриву стосунків – зайнятися спортом. Доведено, що фізичні вправи знижують в крові гормон стресу, заспокоюють і підвищують самооцінку.

Можна також прогулятися парком, подивитися улюблений фільм, перечитати улюблену книгу. Намагайтеся максимально наситити життя подіями.

Поступово емоції почнуть вщухати. Через якийсь час ви будете згадувати про них і дивуватися, чому сильно страждали. Вам буде все одно.

До слова, вчені з’ясували, яка звичка вбиває стосунки.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV

Close